SUNDARIS MUSICAL INSTRUMENTS

sundaris.cz
Krásné hudební nástroje z celého světa

VÍTEJTE V PESTROBAREVNÉM SVĚTĚ HUDBY!

Sundari je indické ženské jméno a znamená krásu. Ta je nám všem přirozeně vlastní. Jsem hudebník a vášnivý cestovatel, a právě proto jsem v roce 2013 založil tento eshop s etnickými hudebními nástroji. Naše poslání je přinášet kreativitu a krásu do vašeho života prostřednictvím nádherných hudebních nástrojů z celého světa. Nabízíme vám originální a ručně vyráběné poklady, které často osobně přivážím ze svých cest.  Například z Asie, Afriky, Jižní Ameriky atd. Nástroje vybíráme především tak, aby byly plně funkční a dobré kvality. Některé zajímavé nástroje a další zboží mohou také posloužit i jako velmi pěkný bytový doplněk a přinášet do vašeho prostoru atmosféru cizích krajin. Připojte se k nám a objevujte krásu hudby, která spojuje lidi a kultury po celém světě. Sundaris.cz je vaším průvodcem do světa zvuku a krásy.

EMAIL: INFO@SUNDARIS.CZ
TEL: +420728149527
PO – PÁ 9 – 18H

Zvonkohry Zaphir

KRÁSNÉ A UKLIDŇUJÍCÍ ZVONKOHRY ZAPHIR SHANTI V RŮZNÉM BAREVNÉM PROVEDENÍ JSOU LADĚNY DO TŃIN 4 ROČNÍCH OBDOBÍ + 1 KTERÁ PŘEDSTAVUJE HARMONII "FENG SHUI".

ZVONKOHRY SHANTI JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNÉ A POCHÁZÍ Z FRANCOUZSKÝCH PYRENEJÍ. KAŽDÁ ZVONKOHRA MÁ 8 OZVUČNÝCH KOVOVÝCH PLÁTKŮ KTERÉ JSOU PENVNĚ PŘIPEVNĚNÉ K TĚLU Z CELULÓZY. ROZMĚRY: 6,3 CM PRŮMĚR. VÝŠKA: 16,5 CM.
DETAILNÍ POPIS NAJDETE U JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V ESHOPU.