Xylofony

Xylofon Goldon 13 Tónový
Dětský celodřevěný Xylofon Goldon 11200. Rozsah tohoto 13 tónového Xylofonu je od H1 - G3. Je vyroben z čistého javorového dřeva přírodního vzhledu. Jeho zvuk je decentní, ladění temperované západní. K nástroji náleží dvě dřevěné paličky a brožurka se 4 písničkami. Rozměry Xylofonu: 36,5 x 17 cm.      
Barevný Xylofon Hora ze Dřeva
Kvalitní diatonicky laděný celodřevěný Xylofon Hora s rozsahem dvě oktávy. Xylofon může být prvním krokem do světa hudby a je vhodný pro děti. Tento nástroj má barevně rozlišené kameny, každá barva značí jinou hudební notu. Rozsah od C1 do C3, dobré ladění. Včetně dvou dřevěných paliček. Nástroj je v modrém kartonovém obalu. Výroba v Evropě. Rozměry 25 x 43 cm. Hmotnost nástroje cca 800 gm.
Dětské Hračkové Xylofony
Dětský hračkový Xylofon určen dětem pro radost. Tento xylofonek má osm kovových kamenů různých barev, které pomohou dětem rozlišit jednotlivé tóny od sebe. Nástroj má barevné tělo s madlem a je stylizován do designu s tygříkem ve žluté barvě, nebo sovy v modré. Včetně dvou paliček. Určeno dětem starším 3 let. Rozměry cca: 26 cm x 18 cm. Hmotnost: 300 gm.

Xylofon Goldon
Xylofon Hora 15 tónový
Xylofon hračkový 8 tónů
Dřevěný Xylofon Goldon
Xylofon Hora 12 tónový
Xylofon hračkový šnek