Tibetské zpívající mísy

Prodáváme široký sortiment tibetských zpívajících mis od 9 cm po velké mísy. Tibetské lité, zdobené, ručně tepané, z mědi, mosazi a 7 kovů, ručně ryté atd. mísy od 200 gm výše. Dále jsou v nabídce tibetské činelky Tingša-Tingša, zvonce Vajra, chrámové rituální gongy a trouby a další tibetské zboží. Toto zboží je možné si objednat přes EShop, kde si můžete poslechnout i zvukovou ukázku, nebo osobně vybrat na naší provozovně v Praze.
 
Tibetská mísa z mosazi a 7 kovů
Tibetská zpívající mísa s polštářkem. Tato ručně tepaná mísa je vyrobena z mosazi a příměsi dalších sedmi kovů (zlato, stříbro, rtuť, měď, železo, cín a olovo) odpovídající 7 planetám a k nim přiřazeným 7 čakrám. Tato miska vydává silný a konstantní meditační zvuk. Mísa pochází z Nepálu. Váží 350 gm. Široká je 12 cm a vysoká 6 cm. Tloušťka její stěny je 3 mm. Každou mísu prodáváme s paličkou a polštářkem o celkové hmotnosti 406 gm. 
Tibetská mísa Om
Krásná černá tibetská zpívající mísa z mosazi. Tato mísa je zdobena posvátnými rytinami. Na středu vnitřní strany je zobrazena mušle, symbol štěstí a prosperity. Zespodu je na míse zhotoven symbol Om a po vnější straně tibetská mantra OM MANI PADME HUM. Tato mísa už po prvním rotaci paličky dokáže znít sama o sobě i několik minut. Je s vysokým barevným polštářkem a dvoustrannou paličkou. Tato palička má jednu stranu čalouněnou látkou a jednu dřevěnou. Průměr mísy cca 10 cm, výška 5 cm, šířka stěny 3 mm, hmotnost 300 - 370 gm, celkem 425 gm.
Tibetská mísa Dorje
Velmi pěkně zdobená miska s tibetskými znaky v černé barvě. Ručně vyrobeno z Bronzu v Nepálu. Každá miska je trochu jiná. Hmotnost 300 g. Průmer 9 cm. 
Tepaná léčivá Tibetská mísa C-Čakra
Krásná ručně tepaná tibetská mísa z příměsi bronzu a 7 kovů. Mísa o průměru cca 16 cm (15 - 17 cm), výšce 7 cm a šíře stěny 3 mm. Tato léčivá mísa začíná vibrovat už od první rotace paličkou po jejím obvodu. Tón který po jejím rozeznění vznikne dokáže pak vibrovat ještě několik minut bez použití paličky. Zvuk této mísy laděné do tónu C dokáže uklidnit a relaxovat mysl každého člověka. A může být používaná třeba před praxí meditace. K míse náleží dřevěná palička s měkkým látkovým a tvrdým dřevěným koncem. Hmotnost cca 650 gm.
Léčivá Ručně Tepaná Tibetská Mísa D-Čakra
Tato krásná velká tibetská mísa D - Čakra je ručně tepaná z bronzu. Průměr mísy je cca 25 cm (25 - 27 cm). Její výška je 9 -12 cm a šíře stěny 3,8 mm. Mísa vydává mohutný léčivý zvuk o mnoho frekvencích. Začíná vibrovat už od první rotace paličkou po jejím obvodu. Tón který po jejím rozeznění vznikne dokáže pak vibrovat ještě několik minut bez použití paličky. Zvuk této mísy laděné do tónu D dokáže uklidnit a relaxovat mysl každého člověka. A může být používaná třeba před praxí meditace. K míse náleží velká dřevěná Gongová palička s plstěným zakončením. Hmotnost: 1,780 Kg. 
Tepaná Ručně Rytá Tibetská Mísa
Krásná tibetská zpívající mísa o hmotnosti 1 - 1,3 Kg a průměru cca 20 - 21 cm. Tato mísa je ručně tepaná a zdobena tibetskými znaky, jako jsou Dorje, Om, Jing-Jang a další. Výška této mísy je 8 - 9 cm a dává míse krásný ozev. Tato tibetská mísa má tmavý, černý, matný vzhled se starou patinou. Včetně paličky.

Tibetská mísa z mosazi a 7 kovů
Tibetská mísa z mosazi a 7 kovů
Tibetská mísa Om litá
Tibetská mísa Om litá
Tibetská mísa Om litá
Tibetská mísa rytá 5 Buddhů
Tibetská mísa C Čakra
Tibetská mísa rytá Padmasambhava