Saxofony

        
Prodáváme nové i bazarové saxofony. Máme na skladě zejména cenově dostupné nástroje z USA. Značky jako King, Conn, Selmer Bundy, studentský saxofon Startone SAS-75 a další příslušenství. Na dotaz objednáme také saxofon Roy Benson, Yamaha, Yanagisawa, Selmer atd. 
             

Alt saxofon Startone SAS-75 

Alt saxofon Startone SAS-75. Tělo a klapky saxofonu jsou vyrobeny z mosazi. Jeho povrchová úprava a vzhled je klasický čístý zlatý lak. K saxofonu náleží všechny standartní věci jako poutko, vytěrák, 2 plátky, hadřík, černá kaučuková hubice, tvrdé černé pouzdro. Mechanika je s Fis klapkou. Určitě vhodný a cenově dostupný saxofon pro začátečníky a žáky s jistou kvalitou.

Alt saxofon Conn

         
Alt saxofon zn. Conn 24M. Tento použitý saxofon americké výroby má velmi pěkný zvuk. Podlepky saxofonu mají rezonátory. V příslušenství jsou starší hubice Conn Precision s odklonem 7, hadřík, popruh, vytěrák pro tělo, vytěrák pro hubičku a 1 plátek. Saxofon je v černém plastovém původním kufru. Sériové číslo: 7124584

Vynikající alt saxofon Conn 50M. Americká výroba r. 1965. Saxofon je po GO. Nové podlepky. Super stav. Opravdu hutný až funky sound obzvláště ve vysokých polohách. Z množství saxofonů, které jsem vyzkoušel je tento vyroben opravdu z masivního kusu kovu. Vlivem stáří nástroje jsou škrábance na laku. Taktéž lehce opotřebovaný. Včetně hubice Conn a popruhem.
A další.
           
Saxofon King 

Alt saxofon King 660. Tento bazarový saxofon je originální americké výroby. Jedná se o již používaný nástroj v dobrém stavu. Sériové číslo: 4341084. Podlepky saxofonu jsou v dobrém stavu. Nástroj hraje, klapky krejí krásně v celém rozsahu. Má úžasný zvuk. Je v původním trochu opotřebovaném černém velmi tvrdém pouzdře. V příslušenstvý je nový tyčový vytěrák, popruh, hubice E. Rousseau - STUDIO JAZZ - SJ6, také made in USA, mazání na korky, a řada plátků. Tělo saxofonu je lehce poškrábané. Slitina kovu má naoranžovělou barvu místy až červena.

    

Selmer Bundy 

        

                 

Alt saxofon Startone SAS-75
7 086,00 Kč
Alt Saxofon Conn Shooting Stars
11 500,00 Kč
Alt saxofon King 660
11 240,00 Kč