Šamanské Bubny 

Šamanský buben s poctivým mohutným zvukem o průměru 55 cm. Blána tohoto šamanského bubnu je zhotovena z oholené vydělané kozí kůže. Z kůže jsou vyrobeny i úchyty pro ruku ze zadní strany bubnu. Podstatnou částí bubnu je pevný celodřevěný rám, díky kterému může blána rezonovat pestrou paletou zemitých, alikvótních tónů a zvuků. Šíře rámu je 8 cm. Celodřevěná ručně dělaná palička s hlavou s kozí kůže, či filcu a látky je součástí bubnu. Hmotnost: 1,6 Kg.
Ručně vyrobený rámový Šamanský buben. Tento buben o průměru 42 cm je zhotoven pomalou ruční výrobou z dřevěného rámu a blány z kozí kůže. Blána je vypnuta tradičním křížovým způsobem a svázána koženými provázky. Palička o délce 46 cm je zhotovena ze světlého vrbového dřeva a je zdobená vypalovanou pyrografií. Blána je ozdobena obrázky hennou. Buben má mírně nepravidelný tvar.
Krásný vysoce kvalitní šamanský rámový buben od americké značky Remo. Tyto nádherné bubny se vyznačují dlouho znějícím meditativním tónem, který obsahuje alikvóty. Remo je přední výrobce blán pro bicí a perkuse. Pro tento buben se používá bílá blána Remo Fiber Skin 3. Největší 22 palcový Buffalo Drum má průměr blány 55 cm. Šíře rámu Acousticon je 9 cm. Hmotnost bubnu je 1.3 Kg. Nejmenší 10 palcový buben má blánu o průměru 25 cm.
Krásný indiánský rámový buben s blánou z chlupaté kozí kůže. Tento buben má pevný lakovaný rám o tloušťce 1,5 cm a šíři 6 cm. Kozí kůže je vypnuta tradičním způsobem v křížovém držení po čtyřech párech úchytů taktéž koženými provázky. Průměr blány bubnů je cca 46 a 39 cm. K bubnu náleží dřevěná palička. Hmotnost cca 0,5 - 1 Kg.


Indiánský Šamanský Buben s Chlupatou Blánou
Indiánský Šamanský Buben s Chlupatou Blánou
Šamanský Buben
Šamanský buben barvený hennou
Šamanský Buben Remo Buffalo Drum 55 cm
šamanský buben 55 cm
Šamanský Buben s neholenou blánou s chlupy
Indiánský Šamanský Buben s Chlupatou Blánou
Šamanský Buben
Šamanské Bubyny Remo Buffalo Drums
Šamanský Buben Remo Buffalo Drum 55 cm
šamanský buben s paličkou