Rámové bubny 


Marocký Rámový Buben Bendir
Bendir je rámový buben používaný v hudbě národy napříč severní Afrikou. Jako jeden z nejstarších nástrojů byl používán ve starém Egyptě, Mezopotámii v Súfijské tradici apod. Buben je z dřevěného rámu a ozvučnou membránou ručně zdobený hennou. Hrací plocha je zhruba 32 - 36 cm široká a pevný rám 10 cm vysoký, na který se dá bez újmy pro buben sednout. 
Tamburína Remo Samba
Stylová přeladitelná tamburína typ Samba. Tato tamburína s jemnou, kvalitní blánou Cleartone zelené barvy byla vyvinuta americkou firmou REMO. Nástroj má kotlík acousticon a zelenou blánu s vlajkou Brazílie. Nástroj se dá přelaďovat pomocí 5 ladicích kotlíků. Rozměr: 16,5 cm x 4 cm.
Rámový Buben Remo 
Krásný rámový buben arabského stylu od americké značky Remo. Tato firma se zabývá výrobou prvotřídních blán pro bicí a na tyto bubny používá blánu Fiberskyn 3. Rám je vyráběn z Walnutového dřeva. Buben je naladěný a vydává pestrou paletu tónů. Rám bubnu má také výřez pro svislé držení. Firma vyrábí celou řadu velikostí od 8 - 22 palců (20 - 55 cm ) v průměru. Šíře rámu je 6 cm. 
Africký Rámový Buben 
Velký rámový buben z masivního dřeva a světlé blány z hladké kravské kůže. Na tento rámový buben se hraje oběma rukama. Je možná hra i paličkou. Rezonanční část bubnu je zhotovena z dřevěné kostry. Rozměry: 41 cm výška, 33 cm šířka. Původ Ghana, pobřeží západní Afriky.

Marocký rámový buben Bendir
Rámový buben Remo 55 cm
Tamburína Remo Samba
Marocký rámový buben Bendir
Rámový buben Remo 55 cm
Tamburína Remo Samba