Panovy Flétny 

    
Panova Flétna Inca 
Tradiční andská panova flétna Inca z bambusu. 13 tónová flétna je ručně vyrobená v Peru pouze z přírodních materiálů. Rozměry 30 x 18,5 cm. Fair Trade Federation produkt.
Panova Flétna Sisca Malá
Krásná malá tradiční Panova flétna Sisca. Tato flétna byla ručně vyrobená z tmavě opalovaných bambusů uměleckými řemeslníky z Otavala v Ekvádoru. Jedná se o dvanácti tónovou flétnu, jejíž píšťaly jsou seřazeny do oblouku. Nástroj je vyrobena pouze z přírodních materiálů, proto je vhodný i pro děti. Rozměry: 19,5 cm výška, 13 cm šířka. Hmotnost: 40 gm. Produkt Fair Trade Federation.
Panova Flétna Sisca Velká
Krásná tradiční indiánská Panova flétna Sisca. Tato dvaceti tónová flétna je zhotovena z tmavě opalovaných bambusových píšťal, které jsou tradičně uspořádány diatonicky do půl kruhu. Píšťaly jsou upevněné bambusovými pruty a jemně zdobené vlněnými provázky. Flétna byla vyrobena ručně, pouze z přírodních materiálů uměleckými řemeslníky a pochází z Otavala v Ekvádoru. Její rozměry jsou 34 cm výška, 37 cm šíře. Hmotnost cca 200 gm.
Bambusová Flétna Zampoňa
Krásná bambusová flétna Zampoňa s jednadvaceti píšťaly. Tato tradiční andská flétna byla ručně vyrobena z tmavě opálených bambusů v Otavalu v Ekvádoru indiány. Typické je rovné uspořádání píšťal ve dvou řadách laděných diatonicky. Délka flétny je cca 44 cm, šíře 17 cm. Hmotnost: 210 gm.

Panova Flétna Sólist

Krásná profesionální Panova flétna Sólist laděná v G dur. Píšťaly této 22 tónové flétny jsou vyrobeny z pevného světlého javorového dřeva. Nástroj má typický zahnutý tvar do půlkruhu aje zdoben ornamentálními řezbami. Rozsah této altové flétny je od G1 do G4. Rozměry: 36,5 cm x 26 cm. Panova flétna patří mezi nejstarší hudební nástroje lidstva, jež můžeme nalézt v tradicích Řecka, Jižní Ameriky, Egypta, v Číně pod názvem Pai Xiao a další.

Panova Flétna Hora Soloist
Panova Flétna Hora Soloist
Zampoňa Teran Chromatická
Panova flétna sisca Ekvádor
Zampoňa Ekvádor
Panova Flétna Hora Soloist
Panova Flétna Hora Soloist
Zampoňa Teran Chromatická
Panova flétna sisca Ekvádor
Zampoňa Ekvádor