Ocean Drumy 

Krásný rámový buben Ocean Drum od známého amerického výrobce Remo. Tento luxusní nástroj se dvěma druhy blán z obou stran je naplněn ocelovými kuličkami, které vydávají autentické zvuky moře atd. Za pomocí různých technik lze dosáhnout velmi rozmanitých zvukových efektů. Ocean Drum je ale i kvalitně provedený rámový buben. Provedení v největší velikosti má průměr 55 cm, výška rámu 7 cm, hmotnost 1,8 kg. Buben je vhodný zejména na muzikoterapii, meditaci, práci s dětmi a podobně. 
Rámový buben REMO Ocean Drum od renomované americké značky je nástroj opravdu velmi variabilní a dá se na něj hrát od zvukových efektů valících se vln na mořském pobřeží po zběsilé, bouřlivé zvuky. Ocean Drum je ale i kvalitně provedený profesionální dvou stranný rámový buben navržený světoznámým výrobcem Remo Belli. Včetně paličky. Rozměry 12 x 2,5 palce " 30 cm ". 
Rámový buben Ocean Drum Goldon. Tento buben s jednou průhlednou a jednou černou blánou je vyplněn kovovými kuličkami, jež vytváří dokonalý dojem vlnobití a dalších zvuků moře. Průměr blány 25 cm. Z vnitřní strany je buben nádherně ozdoben obrázky ryb.