Irské flétny 
Prodej Irských fléten značek Clarke, Flageolet, Kerrywhisle a Chieftain.

Irská Flétna Original Tinwhistle Clarke
Tradiční Irská flétna CLARKE v černé barvě v ladění C. Tato původní flétna se 6 otvory pro prsty má dřevěnou vnitřní část náústku. Flétna je uložena v pěkném paperboxu s tabulkou prstokladů a aršíkem not se 4 písněmi.
V roce 1843 se pomocný dělník na farmě Robert Clarke rozhodl zkusit své štěstí. A jako náhradu za své skromné příjmy na farmě si pomocí místního kováře nechal vyrobit jednoduché nářadí pro výrobu Irských fléten. Zanedlouho se přestěhoval do Manchesteru, kde postavil malou továrnu aby se nakonec se stal největším výrobcem fléten v Anglii. Clarke Tinwhistle se dělají stále dnes podle těch stejných tradičních postupu a tak zaručují naprosto stejnou kvalitu a jedinečnou barvu zvuku. Flétně Tinwhistle se postupně začalo říkat také Penny Whistle, kvůli pouličním kejklířům a muzikantům kteří dostávali do klobouku od chodců 1 penny.
   
Irská flétna Flageolet
Tradiční irská flétna anglické výroby Flageolet Generation. Flageolet nebo Tin Whistle patří mezi nejlevnější a nejlehčí flétny na hraní. Zároveň se tím však nesnižuje kvalita tohoto prastarého folklórního hudebního nástroje. Je vhodná pro začátečníky tak i pro profesionály. Generation British made Flageolet se vyrábí ve 2 provedeních s tělem z niklu, nebo mosazi. Mosaz je lehčí a má teplejší zvuk. Flétna má 8 stranný manuál.

Irská flétna Flageolet
Irská flétna Clarke Original
Irská flétna náústek
Irské flétny Sweetone
Irská flétna Flageolet
Irská flétna Clarke Original
Irská flétna Clarke Original
Irská flétna Tin Whistle Sweetone