Arménský Duduk 


Tradiční arménský Duduk je světoznámý nástroj s nenapodobitelným zvukem, jenž byl mimo jiné také zařazen do světového kulturního dědictví UNESCO. Tento Dukuk je vyráběn skutečným Profesionálem a patří mezi nástroje profesionální kvality. Nástroj je vyroben z meruňkového dřeva a má tmavě červenou barvu. Náleží k němu 1 plátek z odolného bambusu. Látkové vyšívané pouzdro a tabulka prstokladů. Celková délka nástroje 44,5 cm. Průměr 2,3 cm. V A ladění.
Profesionální Arménský Duduk  J Norik Set
Profesionální Arménský Duduk v setu se 2 plátky, prstoklady a v tvrdém pouzdře. Tento Duduk byl vyroben ctěným arménským hudebníkem Jamharyanem Norikem. Duduk je světoznámý nástroj s nenapodobitelným zvukem, který je zařazen do světového kulturního dědictví UNESCO. Nástroj má 8 dírek pro prsty a jednu spodní pro palec. Je vyroben tradičně z meruňkového dřeva a má tmavě hnědou lakoovanou barvu. Délka těla 35,5 cm.  
Profesionální Arménský Duduk N. Mkrtchyan Set C ladění
Profesionální Arménský Duduk vynikající kvality v setu se 2 plátky, prstoklady a pevným pouzdrem. Vlastností tohoto nástroje je vynikající ladění, každý nástroj je ověřován pomocí ladičky. V Arménii je pouze několik málo výrobců kteří vyrábí Duduky i v jiných laděních jako G, H a C. Pro tento Duduk se používají profesionální plátky korespondující s daným laděním a označeny výrobní značkou. Výrobce těchto Duduků je Narek Mkrtchyan, který je sám hudebník a dobře rozumí svému řemeslu. Naše firma je výhradním prodejcem jeho nástrojů v ČR. Duduk je světoznámý nástroj s nenapodobitelným zvukem, který je zařazen do světového kulturního dědictví UNESCO. Nástroj má 8 dírek pro prsty a jednu spodní pro palec. Je vyroben tradičně z meruňkového dřeva a má tmavě hnědou lakovanou barvu. Délka těla 35,5 cm.  

     

Arménský Duduk s obalem
Arménský Duduk
Arménský Duduk prstoklad
Profesionální Duduk Norik Jan