Africké Djembe

Dovážíme krásné ručně dlabané Djembe ze západní Afriky. Djembe jsou vyráběna tradičními postupy pomocí dlát z různých dřev jako jsou Mansonia, Iroko, Odanta, Lenké a další. Blány jsou tradičně z kozích kůží. Korpus je decentně zdoben řezbami a obruče jsou staženy odolnými provazy. 
Africké Djembe světlého přírodního vzhledu z exotického dřeva mansonia. Djembe jsou zhotovena ručně profesionálními řemeslníky. Blány jsou tradičně z kozí kůže. Nástroj pochází přímo od profesionálního výrobce a lektora hry na africké bicí nástroje z Aburi Ghany v západní Africe. Djembe jsou rozdělena do velikostí: Extra velké, velké, medium, malé a mini. 
Africký buben Djembe ze světlého dřeva Mansonia. Buben byl ručně vyroben v Ghaně pouze za pomoci dlát a dalších nástrojů. Původní Ghanské království patří ke středu západoafrické kultury odkud se později migrací a karavanami dostala tato kultura přes Saharu až na sever Afriky. Proto v Ghaně můžeme nalézt největší množství různých druhů bubnů. Rozměry tohoto Djembe jsou cca 56 cm výška a 27 cm průměr blány.
Africké Djembe Mansonia Extra Velké
Krásné vysoce kvalitní africké djembe. Buben byl ručně vydlabaný uměleckými řemeslníky v Ghaně ze dřeva Mansonia za pomocí dlát. Toto extra velké Djembe o výšce 64 cm a 35 cm průměru hrací plochy, má krásné ale decentní vyřezávané ozdoby na korpusu a tmavší blánu z africké kozy. Blána je napnuta pomocí velmi pevného provazu a zle ji doladovat. Hmotnost tohoto Djembe je cca 7 Kg. Hodí se pro muzikanty, vážnější hráče a osoby většího vzrůstu.


Africké Djembe Extra Velké
Djembe
Djembe3
Africké Djembe Odanta
Africké Djembe korpus
Djembe2
Djembe4
Djembe Iroko z Pobřeží Slonoviny