Darbuky 


Krásná ručně dělaná turecká Darbuka z mědi. Tato Darbuka pocházející z Istanbulu má krásně zdobené a barevně gravírované tělo ornamenty. Je vyrobena z mědi. Blána bubnu je z kůže a je utažitelná pomocí 5 čepů. Rozměry tohoto bubnu jsou 42 cm výška x 16,5 cm průměr blány. Hmotnost Darbuky je 1,5 Kg. Včetně ladicího klíče.
Čistě zpracovaná tradiční ručně vyráběná turecká Darbuka. Korpus této Darbuky je zhotoven z hliníku. Darbuky pochází z Istanbulu a jsou ručně vyráběny. Jsou pro ně použity syntetické i kožené blány, liší se od kusu. Klasická plná velikost je 44 cm výška, cca 22 průměr blány. Hmotnost 1 Kg. Prodáváme také střední a mini velikost. Včetně ladicího klíče.
Krásná barevně zpracovaná tradiční ručně vyráběná turecká Darbuka. Korpus této Darbuky je zhotoven z hliníku. Barevné tělo je krásně zdobené gravírovanými ornamenty květin atd. Darbuky pochází z Istanbulu a jsou ručně vyráběny. Jsou pro ně použity syntetické i kožené blány, liší se od kusu. Klasická plná velikost je 44 cm výška, cca 22 průměr blány. Hmotnost 1 Kg. Prodáváme také střední a mini velikost. Včetně ladicího klíče.