SUNDARIS MUSICAL INSTRUMENTS

sundaris.cz
Krásné hudební nástroje z celého světa

VÍTEJTE V PESTROBAREVNÉM SVĚTĚ HUDBY!

Sundari je indické ženské jméno a znamená krásu. Ta je nám všem přirozeně vlastní. Jsem hudebník a vášnivý cestovatel, a právě proto jsem v roce 2013 založil tento eshop s etnickými hudebními nástroji. Naše poslání je přinášet kreativitu a krásu do vašeho života prostřednictvím nádherných hudebních nástrojů z celého světa. Nabízíme vám originální a ručně vyráběné poklady, které často osobně přivážím ze svých cest.  Například z Asie, Afriky, Jižní Ameriky atd. Nástroje vybíráme především tak, aby byly plně funkční a dobré kvality. Některé zajímavé nástroje a další zboží mohou také posloužit i jako velmi pěkný bytový doplněk a přinášet do vašeho prostoru atmosféru cizích krajin. Připojte se k nám a objevujte krásu hudby, která spojuje lidi a kultury po celém světě. Sundaris.cz je vaším průvodcem do světa zvuku a krásy.

EMAIL: INFO@SUNDARIS.CZ
TEL: +420728149527
PO – PÁ 9 – 18H

Struny pro Charango Medina Artigas Profesional 1240

01207
350 Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu
EAN: 7798166000325
Značka: Medina Artigas

Nylonové struny bílé barvy ze speciálních materiálů Microvlákna pro Charango značky Medina Artigas. V balení 11 strun: G, C, E, A, E.+ 1 extra struna.


Struny Medina Artigas pro charango jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, aby bylo dosaženo speciálních vlastností hlasitosti, jasu a ladění. Prezentováno ve dvou modelech: 1240 „speciál“ s unikátními mikronavinutými strunami exkluzivního designu a 1230 s nylonovými strunami a speciální 3. struna, která obohacuje kvalitu zvuku. Struny Medina Artigas charango jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které poskytují brilantní zvuk, bohatý tón a dokonalou intonaci. Jsou nabízeny ve dvou různých sadách: 1240 "speciál" s unikátními mikrovinutými strunami exkluzivního designu a 1230 s nylonovými strunami a speciální 3° vinutou strunou pro obohacení kvality zvuku.


Carlos Albert Medina
Uložte tento produkt na později